Klub Karate Full Contact
+48 668 817 063
www.karateklub.pl
biuro@karateklub.pl


Opublikowano

O klubie

 


(Shihan Jacek Baranowski 5 Dan założyciel i Prezes Klubu Karate Full Contact)

          Samodzielna działalność Klubu rozpoczęła się na przełomie roku 1997/1998 w Wałbrzychu, gdzie powstał Klub Karate, a założycielami byli Jacek Baranowski i Joanna K. Pod nazwą „Szkoła Karate Kyokushinkai”. Zajęcia Klubu odbywały się w Wałbrzychu, Głuszycy, Świebodzicach. Później od roku 2000 w wyniku reorganizacji i włączenia naszego klubu w struktury WKO Shinkyokushinkai, Klub zarejestrowany był pod nazwą „Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony Jacek Baranowski” , a także później jako stowarzyszenie kultury fizycznej pod nazwą  „Klub Karate Shinkyokushinkai„ Samuraj ”. Działalność klubu obejmowała swoim zakresem dzielnice Wałbrzycha Podgórze, N. Miasto, Stary Zdrój, Piaskowa Góra, Podzamczu, B. Kamień oraz dodatkowo w  Głuszycy i w późniejszym okresie w Boguszowie.


(Trening ns sali gimnastycznej SP nr 7 dzielnica Podgórze, Wałbrzych 1998)


(Wałbrzych 1998 rok)


(Grupa Głuszyca 2000 - 2005)


(Grupa Wałbrzych Podzamcze 2003 - 2005)


(Wałbrzych 1998)

Klub by nie istniał bez wielu działaczy społecznych, rodziców i zawodników. Którzy są związani z Naszym klubem do dzisiaj. Jednym z nich jest sensei Roman Czaja , który był i jest inicjatorem założenia klubu Karate w Wałbrzychu od początku jego istnienia. 


(na zdjęciu od lewej J. Baranowski, R. Czaja)


(Sempai Anna Baranowska, i Sensei Jacek Baranowski Łeba 1999)

          Do dzisiaj trenuje i działa w klubie, także sensei Artur Mroszczyk , który jest jednym z pierwszych członków naszego klubu. Dziś sensei Artur posiada czarny pas i był reprezentantem kraju na wielu międzynarodowych turniejach w tym Mistrzostwach Europy.


(Sensei A. Mroszczyk 1 Dan)

 W roku 2002 W Szwajcarii w miejscowości Baar Sensei Jacek Baranowski podczas obozu karate zdawał z powodzeniem europejski egzamin na stopień 3 Dan. Jednymi z głównych prowadzących był Shihan Peter von Rotz 6 Dan, Shihan Akira Masuda 6 Dan. 


(Szwajcaria Baar 2002)


(Szwajcaria 2002, po egzaminie na stopien 3 Dan)          

          W 2003 roku, podczas Mistrzostw Świata w Tokio Sensei Jacek Baranowski zdał tym razem japoński egzamin na 3 Dan. W tym samym roku na świecie przyszła córka Alicja Baranowska jako najmłodsza Karateczka Shinkyokushin w Polsce. 


(Letni Obóz Karate Shinkyokushin, na zdjęciu Alicja Baranowska, Pogorzelica 2004 rok)

W roku 2003 roku Sensei Jacek Baranowki otrzymał tytuł dyrektora oddziału Światowej Organizacji Karate Shinkyokushinkai. Klub miał wiele sukcesów na arenie krajowej oraz międzynarodowych. Jednym z nich było zajęcie 3 miejsca podczas Międzynarodowych Mistrzostw Litwy w 2002 roku przez Martę W.


(Mistrzostwa Litwy 2002, na zdjęciu Marta W. 3 miejsce, sensei Jacek Baranowski, sensei A. Svesnikov)

          Sukcesy również były w Niemczech podczas zawodów w Brandenburgii, w których to turniejach zawodnicy uczestniczli corocznie. 

 


(Niemcy Brandenburgia Cup 2005 II miejsce Ewelina W. III miejsce Marta B.) 

Podczas zawodów w Szwajcarii w roku 2003 również jako jeden z nielicznych klubów w Polsce odnieśliśmy sukces i wróciliśmy z medalami. 


(Szwajcaria Lucerna 2003)

 Podczas Mistrzostw Polski Karate Shinkyokushinkai zawodnicy naszego Klubu stawali się na podium z medalami. 


(Katowice 2006, Mistrzostwa Polski Karate shinkyokushinkai)


(Katowice 2006, Mistrzostwa Polski Karate shinkyokushinkai)


(Alicja Baranowska 1 miejsce w Międzynarodowej Lidze Czeskiej)

          Nieprzerwalnie od 1998 roku jako klub uczestniczyliśmy w wielu wydarzeniach w Kraju i za granicą. Pierwsze seminarium szkoleniowe pod kierunkiem Shihan Kenji Midori (Prezydent World Karate Organisation) odbyło się w roku 2001 podczas międzynarodowego seminarium karate w Belgii. Od tego czasu nasze Karate jest na drodze tradycyjnej japońskiej ścieżki.


(Belgia 2001, Shihan Kenji Midori, Sensei Jacek Baranowski)

          Karate Shinkyokushin w Klubie MKS Szczawno-Zdrój.   Sekcja Karate w MKS Szczawno-Zdrój powstała w roku 2010 z inicjatywy ówczesnego Burmistrza Szczawna-Zdroju Pana Tadeusza Wlaźlaka. Pod szyldem MKS Szczawno-Zdrój zawodnicy reprezentowali nasz klub na arenie krajowej i międzynarodowej do roku 2015. Początkowo klub prowadził zajęcia w Domu Wczasowym Magnolia w Szczawnie-Zdroju, później na sali gimnastycznej Miejska Szkoła Podstawowa przy ul. Sienkiewicza 28 w Szczawnie-Zdroju.

 


(Szczawno-Zdrój sala treningowa „Dojo Magnolia”)


(wspólny trening w Szczawnie-Zdrój z Prezydentem Czeskiej Organizacji Karate Shinkyokushin Shihan Jiri Zofcin, Szczawno-Zdrój 2012)

          W 2015 roku komitet złożony z instruktorów, działaczy Klubu, rodzice i zawodnicy podjęli decyzję o wyodrębnieniu działalności karate Shinkyokushin z MKS Szczawno-zdrój. Główne założenie nowego klubu sportowego pod nazwą  Klub Karate Full Contact”  było promowanie dyscypliny Karate Full Contact co jest zgodne z ideą naszej organizacji WKO, dążenie do karate olimpijskiego, jako Karate pełnokontaktowe (Full Contact). Niestety w latach 2015 - 2016 współpraca ze Szczawnem Zdrój została zakończona.

          Klub podczas swojej działalności organizował wiele imprez sportowych między innymi Mistrzostwa Polski Karate Shinkyokushinkai, Międzynarodowy Mecze Karate oraz Szczawieński Puchar Sudetów, który był uznany za jeden z najciekwaszych turniejów w Polsce ze względu na wyjątkowy klimat w klimacie uzdrowiska Szczawna-Zdroju. Powstała również Liga karate, która była pierwszą tego typu inicjatywą w Polsce, która obejmowała cykl turniejów regionalnych, w inicjatywie tej wzięło udział ponad 600 zawodników każdego roku.


(Szczawno-Zdrój Puchar Sudetów 2011)


(III Puchar Sudetów, Szczawno-Zdrój 2014)

Gwiazdkowy turniej Karate. Klub również organizował coroczne spotkanie z mikołajem podczas organizacji „Gwiazdkowego Turnieju Karate”. Spotkania z św. Mikołajem kończyło się szerokim uśmiechem na twarzach najmłodszych uczestników z powodu prezentów, które św. Mikołaj wręczał wszystkim uczestnikom turnieju. Honorowy patronat nad turniejami obejmował Burmistrz Miasta Szczawno-Zdrój Pan Tadeusz Wlaźlak. 


(Szczawno-Zdrój, „Gwiazdkowy turniej Karate” 2013)

          Od początku, działalność klubu związana jest z Shihan Jackiem Baranowskim posiadającym obecnie 5 Dan. Shihan Jacek Baranowski jest oficjalnym reprezentantem Branch Chief ( szef oddziału ) World Karate Organization z siedzibą w Tokio. Nasze doświadczenie to ponad 15 lat działalności klubowej i ponad 30 lat doświadczenia jako instruktorów i zawodników. Ten niezaprzeczalny bogaty dorobek obfituje w sukcesy klubu. Nasi zawodnicy zajmują czołowe miejsca w Mistrzostwach Polski, a także w wielu międzynarodowych turniejach, rywalizując z najlepszymi zawodnikami i zdobywając ponad 200 medali. W klubie ćwiczą medaliści Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Europy. Treningi w Klubie prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską, która posiada stosowne uprawnienia instruktorskie, a sam Klub posiada licencję Polskiego Związku Karate (PZK). Zajęcia Karate są przeznaczone dla dzieci od 5 lat, młodzieży i dorosłych w grupach sportowych i rekreacyjnych dla dorosłych.Shihan Jacek Baranowski 5 Dan z córką Sensei Alicją Baranowską 1 Dan
Wałbrzych-Podgórze rok 2018

W dorobku działalności Klubu są liczne czarne pasy, w sumie wypromowano w klubie ponad 13 czarnych pasów. Nasz klub może się także poszczycić zdobytymi medalami podczas XXVII Mistrzostw Europy Karate Kyokushin 29-30.11.2013 Legnica. Podczas tego prestiżowego turnieju Karate organizowany przez Polski Związek Karate srebrny medal dla Polski wywalczył Adrian Dobosz. , brązowy medal Julia Pojasek.


(na zdjęciu Adrian D. i Julia P. z trenerem Jackiem Baranowskim podczas XXVII Mistrzostw Europy Karate Kyokushin 29-30.11.2013 Legnica

Jednym z wielkich przyjaciół klubu jest Shihan Jiri Zofcin z Czeskiej Republiki , który od lat pełni funkcję honorową w naszej działalnośc klubowej. Nasze organizacje uczestniczą w licznych międzynarodowych przedsięwzięciach takich jak obozy letnie czy turnieje organizowane w Polsce i Czechach.


(na zdjęciu od lewej Shihan Jiri Zofcin, Shihan Jacek Baranowski)

Klub posiada wiele sukcesów, zawodnicy i działacze klubu zdobyli wiele wyróżnień. W 2013 nasz zawodnik Jakub M. zajął II miejsce w 54 plebiscycie sportowym organizowanym przez NWW i Tygodnik Wałbrzyski. 

Ponownie klub odniósł sukces i w roku 2014 Adrian Dobosz zajął I miejsce za najlepszy debiut sportowy w roku 2014 w 55 plebiscycie sportowym organizowanym przez NWW i Tygodnik Wałbrzyski. Z kolei podczas tego samego plebiscytu Shihan Jacek Baranowski zajął II miejsce w kategorii najlepszy trener roku 2014.


(na zdjeciu od praweej Adriana D. z trenerem Jackiem Baranowskim)
 

Klub też organizowal wiele ciekawych obozów sportowych w których licznie uczestniczyli nie tylko zawodnicy klubu.

W sobotę, 22 marca 2014 w Hali Sportowej MOSiR-u w Dzierżoniowie odbyły się XXXIII Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego Karate Kyokushin pod patronatem Polskiego Związku Karate. Po zaciętych walkach Karolina C. zajęła 3 MIEJSCE w kategorii -55 kg.


(Dzierżoniów Makroregion Dolnośląski 22.03.2014 na zdjęciu od prawej Karolina C. i trener J. Baranowski)
 


(Dzierżoniów Makroregion Dolnośląski 22.03.2014 na zdjęciu na podium od prawej 3 miejsce Karolina C.)
 

W dniu 28.03.2014 na zaproszenie Burmistrza Szczawna-Zdroju Pana Tadeusza Wlaźlaka w Urzędzie Miejskim w Szczawnie-Zdroju odbyło się uroczyste spotkanie z zawodnikami, trenerem i rodzicami. Podczas spotkań wyróżnionych najlepszych zawodników MKS-u, którzy w roku 2013 zajęli najwyższe wyniki sportowe. Wśród wyróżnionych zawodników sekcji karate znalazli się:
Adrian Dobosz. - ktory, zdobył srebrny medal podczas Mistrzostw Europy Karate Kyokushin (Legnica 2013),
Julia Pojasek. - ktora, zdobyła brązowy medal podczas Mistrzostw Europy Karate Kyokushin (Legnica 2013),

Karolina Chochol - ktora, zdobyła dwa brązowe medale na Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski w Kickboxingu w K-1 oraz reprezentowała Szczawno-Zdrój podczas Mistrzostw Europy w Kick-boxingu (Krynica-Zdrój 2013).
Wyróżniony został również Trener sensei Jacek Baranowski, który otrzymał podziękowania za przygotowanie zawodników.


(spotkanie w Urzędzie Miejskim z Burmistrzem Szczawna-Zdrój Panem Tadeuszem Wlaźlakiem podczas wręczania nagród za wyniki sportowe 2014) (na zdjęciu od prawej J. Baranowski, Karolina C., Adrian D., Julia P.)


(lista gratulacyjny Burmistrza Szczawna-Zdrój Pana T. Wlaźlaka)


Nagrody i wyróżnienia w Starostwie Powiatowym.
Sensei Jacek Baranowski otrzymał także w dniu 31 marca 2014 Wyróżnienie Od Starosty Wałbrzyskiego Pana Józefa Piksy za osiągnięte wyniki sportowe w 2013 roku.

 

 

Liga Czeska Karate Shinkyokushin 17.05.2014 Franciskove Lazne. Reprezentacja MKS-u Szczawno-Zdrój zajęła miejsca medalowe:

- Alicja Baranowska 1 miejsce
- Julia O. 1 miejsce
- Adrian D. 1 miejsce
- Bryan Z. 1 miejsce 

Specjalna nagroda dla najlepszych i najszybszy KO (nokaut) w turnieju - Adrian Dobosz MKS Szczawno-Zdrój

 


(F. Lazne 17.05.2014 na zdjęciu A. Baranowska z tatą J. Baranowskim)

25.10.2014r. Mistrzostwa Czeskiej Republiki

W Czeskich Marianskie Laznie odbył się międzynarodowy turniej karate.
Zawodnicy naszego klubu zajęli miejsca medalowe:
1 - Jakub M.
1 - Julia O.
1 - Adrian D.
3 - Bryan Z.


 

21 marca 2015 - Rok 2015 również był rokiem udanych startów naszych zawodników. Podczas XXXIV MISTRZOSTW MAKROREGIONU DOLNOŚLĄSKIEGO Polskiego Związku Karate w Ząbkowicach Śląskich, które odbyły się w dniu 21 marca 2015 r. Zawodnicy klubu osiągająli wyniki sportowe  Jakub M.  zajął 1 miejsce w kategorii Kumite, a Michał Kaźmierczak 3 miejsce w kategorii Kumite.


(Ząbkowice Śl. 21.03.2015, Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego PZK na zdjęcie od władzy Jakub M., M. Kaźmierczak)

(Makroregion Dolnośląski PZK 21.03.2015 na zdjęcie drugie od prawej na podium M. Kaźmierczak 3 miejsce kat. Kumite)


(Makroregion Dolnośląski PZK 21.03.2015 na zdjęciu drugi od lewej na podium Jakub M. 1 miejsce kat. Kumite)
 

10.10.2015 roku - W międzynarodowych zawodach w Małomicach Michał Kaźmierczak zawodnik naszego Klubu Karate Pełny kontakt zajął 2 miejsce w kata 14-15 lat. W zawodach wzięło udział ponad 90 zawodników, z Polski i Czech.

 

31.10 - 1.11.2015 Mistrzostwa Świata Karate Shinkyokushin. W roku 2015 w Tokio odbyły się 11 Mistrzostwa Świata Karate Shinkyokushin (31.10 - 1.11.2015), podczas światowego seminarium Karate Shinkyokushin (3-4.11.2015) do egzaminu na stopień 5 Dan podszedł sensei Jacek Baranowski. Po wyczerpującym i wymagającym egzaminie, który zawierał znajomość kihon, kata, ido geiko, oraz próbę  kondycyną i test kumite. Egzamin dla sensacji Jacka Baranowskiego zakończył się pozytywnie, aw naszym klubie przybył nowy stopień 5 Dan i tytuł Shihan dla Shihan Jacka Baranowskiego. Stopień ten jest już ostatni stopniem, który można zdobyć w formie egzaminu. Jest on również uwieńczeniem wieloletniej drogi Budo Karate każdego karateka.Drogi jaką musi przejść każdy, kto chce wspiąć się na ostatni mistrzowski stopień i tytuł "profesora" w Karate.


(certyfikat i pas 5 Dan Shihan Jacka Baranowskiwego)

Wrzesień 2016 - Klub Karate Pełny kontakt - reaktywacja. Podjęta została ponowna próba reaktywacji działalności Klubu Karate Full Contakt od września 2016 r. Z inicjatywy rodziców i zawodników od roku 2016, zajęcia są ponownie w Wałbrzychu, między innymi w światłowodach Rady Wspólnoty Samorządowej (RWS) w dzielnicy Podgórze przy ul. Niepodległości 24, a także w Szkole Podstawowej nr 2 w dzielnicy Wałbrzycha B. Kamień przy ul. Wańkowicza 13. Słowem historia naszego klubu zatoczyła pełne koło, wróciliśmy na stare miejsce, w którym zaczęła się nasza droga, ale to jeszcze nie koniec, wciąż jest wiele do zrobienia, więc ćwiczymy dalej, aby nasze Karate było doskonalsze.

29.10.2016r.   -  Mistrzostwa Czeskiej Republiki - Liga Karate Shinkyokushin Hradec Kralove 
Medale dla Klubu Karate Full Contact wywalczyli: 

  1. Adrian Dobosz - 2 miejsce
  2. Alicja Baranowska - 3 miejsce
  3. Krystian Raś - 3 miejsce + nagroda za najszybszy nokaut turnieju, który wyniósł 4 sek.


Międzynarodowy Turniej Karate Hradec Kralove 29.10.2016

 

5-6.11.2016 Seminarium kumite -  w Grodzisku Mazowieckim, Książenice odbywają się seminarium szkoleniowe Karate z Japońskim Instruktorem Mistrzynią Świata i Japonii Sensei Emi Shoguchi. W seminarium wzięło udział 3 zawodników z naszego klubu A. Baranowska, J. Milewska, M. Kaźmierczak i trener Jacek Baranowski.


(Książenice 6.11.2016, Seminarium z E. Shoguchi od lewej J. Baranowski, J. Milewska, E. Shoguchi, T. basiak, A. Baranowska, M. Kaźmierczak, A. Jasiński)


(Książenice 6.11.2016, na zdjęciu od prawej A. Baranowska, E. Shoguchi, J. Milewska, J. Baranowski)

 

11.03.2017r -  Sukces zawodników Klubu Karate Pełny kontakt podczas Mistrzostw Dolnego Śląska - XXXVI Mistrzostw Makroregionu Dolnośląskiego 

4 zawodników i 4 medale zdobyte podczas XXXVI Makroregion Dolnośląski Karate Kyokushin (Mistrzostwa Dolnego Śląska) Ząbkowice Śl. Turniej organizowany w ramach rywalizacji Polskiego Związku Karate. Dla Wałbrzycha / Klub Karate Full Contact / medale w Kumite zdobyli:
1. Adrian D.1 miejsce
2. Alicja Baranowska 3 miejsce
3. Justyna Milewska 3 miejsce
4. Krystian R. 3 miejsce

Mamy Mistrza Dolnego Śląska 2017 w Klubie - Adrian Dobosz. Ten utytułowany zawodnik to również zdobywca wicemistrzostwa Europy Juniorów. Świetnie oczywiście spisali się pozostali nasi zawodnicy np. Alicja pogrążyła we łzach zawodniczkę z Wrocławia. Miły widok sprawił zwycięstwo na macie i wysokie wyniki sportowe.

25.04.2017 -  Czarny pas dla sensei Romana Czaja 

Podczas wtorkowego spotkania w naszym klubie nastapiła wyjątkowa uroczystość związana z wręczeniem japońskiego mistrzowskiego pasa dla Sensei Roman Czaja 1 Dan, Osu!
Sensei Roman zastosował swoją przygodę ponad 19 lat temu i byłem inicjatorem powstania pierwszego w Wałbrzychu Klubu Shinkyokushin, a także był jednym z członków założycieli i działaczy Polskiej Organizacji Shinkyokushinkai tj. pierwsza organizacja promująca Karate Shinkyokushin w Polsce. Gratulacje!


22.04.2017 - Międzynarodowy Turniej Karate w Kamiennej Górze.

W Kamiennej Górze odbył się turniej karate Shinkyokushinkai „I Kamiennogórski Turniej Karate”. Turniej w Kamiennej Górze był pierwszym turniejem z czterech w ramach IV edycji Dolnośląskiej Ligii Karate Shinkyokushin 2017. Zawody zgromadziły rekordową liczbę 240 zawodników startujących w 41 kategoriach (Kata, Kumite) z 14 klubów sportowych Nasz klub reprezentowany przez zawodników
1. Alicja Baranowska
2. Justyna Milewska
3. Adrian D.
4. Krystian R.
5. Jakub Lis
6. Szymon Pomjan
7. Oliwier Lipiński

Podczas zawodów w Kamiennej Górze zawodnicy Klubu Pełny kontakt zebrał 6 medali i zajęli następujące miejsca

Konkurencja Kata:
1. Alicja Baranowska 1 miejsce

Konkurencja Kumite
1. Alicja Baranowska 1 miejsce
2. Krystina R. 1 miejsce
3. Adrian D. 2 miejsce
4. Justyna Milewska 3 miejsce
5. szymon Pomjan 3 miejsce

Poza podium pojawiły się Jakub Lis i Oliwier Lipiński, którzy stoczyli bardzo zaciekłe walki w półfinale. Ogółem brawa dla całego zespołu i zaangażowanych rodziców.

 

6.05.2017 Turniej Karate Shinkyokushin „Silesia Cup” Legnica.

Turniej Karate Shinkyokushin Silesia Cup 6.05.2017 w Legnicy. Nasz zawodnik Krystian R. zajął 2 miejsce w kategorii +60 kg 14-15 lat.

 

27 maja 2017 pokaz Karate Shinkyokushin w Wałbrzychu.

Podczas „Dni Wałbrzycha” w dniu 27.05.2017 na stadionie Aqua Zdrój na dużej scenie na zaproszenie organizatora, członkowie naszego klubu klubu prezentowali swoje umiejętności. W pokazie wystapiło kilkuoro naszych zawodników w tym Sensei Roman Czaja, Alicja Baranowska, Justyna Milewska, Michał Kaźmierczak, którzy są utytułowanymi zawodnikami klubu. Podczas pokazu prezentowaliśmy jak wyglada nasz codzienny trening, trochę przechodzę do transferu, prezentacja spacer pełny kontakt, Kata, a na końcu efektowne łamanie suporeksów i kiji. Bardzo ładnie zaprezentowana została najmłodsza udział w pokazie Natalii Darmochwał 6 lat, która połamała gruby styropian techniką mawashi geri jodan.
zdjęcia z portali: walbrzyszek.com, dziennik.walbrzych.pl

17.06.2017r „Biały Lew Cup 2017” Szklarska Poręba 
Miejsca medalowe dla Klubu Karate Pełny kontakt zajęli:
Kata
1. Alicja Baranowska 1 miejsce
2. Michał Kaźmierczak 1 miejsce
Kumite:
1. Alicja Baranowska 2 miejsce
2. Szymon Pomjan 2 miejsce

22-30.07.2017. Chorwacja 2017 - Letni obóz Shinkyokushin w Czechach 2017.
W dniach 22 - 30 lipca 2017 r. W Chorwacji odbył się międzynarodowy obóz Karate Shinkyokushin. Organizatorem była Czeska Organizacja Shinkyokushinkai. Z ramienia Polskiej Organizacji udostępniania instruktorem był Shihan Jacek Baranowski Szef WKO, az ramienia Czeskiej Organizacji Shihan Jiri Zofcin Dyrektor WKO.

 

 

Seminarium Karate z Shihan T. Ishihara Serock 25-27.08.2017.
W dniach 25-27 sierpnia 2017 r. W Serocku k. Warszawy odbyło się międzynarodowe seminarium Karate Shinkyokushin. Organizatorem seminarium był shihan T. Basiak Oddział. Treningi prowadził znany japoński mistrz, zawodnik i zarazem trener kadry narodowej Japonii Shihan Tadashi Ishihara. W seminarium wzięło udział 4 zawodników i trener Shihan Jacek Baranowski z klubu Karate Full Contact.

2.12.2017 Sokolov, Czechy. Finał Czeskiej Ligii Karate Mistrzostwa Czeskiej Republiki.

Miejsca medalowe dla Klubu Pełny kontakt zajęli:

1. Krystian R. - 1 miejsce
2. Szymon Pomjan - 4 miejsce

Podczas ceremonii wręczenia pucharu Shihan J. Baranowski otrzymał z rąk prezydenta Czeskiej Orgnizacji Shihan Jirii Zofcin pamiatkowej encyklopedii i sportu w Czeskiej Republice.


Encyklopedia o sportach walki w Czeskiej Republice, na zdjęciu Shihan J. Baranowski z najwazniejszymi instruktorami w Czechach Shihan Jirii Zofcin oraz Frantisek Slama

 

XDo prawidłowej pracy serwisu wykorzystywane są pliki cookies.Stosowane są one do celów statystcznych jak i poprawienia wygody przy korzystaniu z serwisu.
Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies zamknij ten komunikat Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Naszą Polityka Cookies.